Tag Archives: copii peste 15 ani

Prospect Humex Capsule – Gripe – Febra – Cefalee – Senzatia de Nas Infundat

Humex este potrivit pentru vindecarea racelii, gripei, cefaleei, senzatia de nas infundat, febrei, mod de administrare, efecte adverse, pastrare … 

Prospect HUMEX RĂCEALĂ Şl GRIPĂ

 comprimate şi capsule  

Comprimate: Paracetamol , clorhidrat de pseudoefedrină

Capsule: Paracetamol, maleat de clorfeniramină

 COMPOZIŢIE                                            

Un comprimat conţine paracetamol 500 mg şi clorhidrat de pseudoefedrină 60 mg şi excipienţi: celuloză microcristalină, amidon pregelatinizat, croscarmeloză sodică, stearat de magneziu, povidonă K 30.

O capsulă conţine paracetamol 500 mg şi maleat de clorfeniramină 4 mg şi excipienţi: talc, laurilsulfat de sodiu, dioxid de siliciu coloidal anhidru, croscarmeloză sodică, eritrozină (E127), indigotină (E132), dioxid de titan (E171), gelatină. Continue reading Prospect Humex Capsule – Gripe – Febra – Cefalee – Senzatia de Nas Infundat

Acum se mai citeste

Vezi ce fel de Diete ti se potriveste ...

Poti sa vezi si de un Tratament naturist alternativ